Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko reikia laukti nuo užsakymo priėmimo iki darbų pradžios?


Tai priklauso nuo darbo apimties ir sudėtingumo. Sudėtingesniems darbams sudaroma ir pateikiama sąmata, tai trunka 4 dienas. Po sąmatos patvirtinimo darbai pradedami kiek galima greičiau pagal darbų grafiką. Jei darbas nesudėtingas, darbus galime pradėti jau kitą dieną, bet prieš tai laiką suderiname su klientu.

Ar yra papildomas mokestis darbo priemonėms?

Papildomai mokėti nereikia, nes visos išlaidos įtraukiamos į galutinę kainą.

Kur kreiptis, jei esu nepatenkintas atliktu darbu?

Visos pretenzijos priimamos įmonės telefonais ir per 24 val. po skambučio užregistravimo pas jus atvyks atsakingas “Švaros piramidė” darbuotojas. Už darbų kokybės kontrolę yra atsakingi kvalifikuoti darbų instruktoriai.

Kokie atsiskaitymo už suteiktas paslaugas terminai ir būdai?

Atsiskaityti galima grynaisiais ar pavedimu. Visiems darbams taikomas 10 dienų nuo sąskaitos įteikimo atsiskaitymo laikotarpis.

Kokias valymo priemones naudojate?

Valymo procesuose naudojame tik atestuotą Valstybiniame visuomenės sveikatos centre kokybišką inventorių ir valymo priemones, įgytas iš šių gamintojų: NUMATIC, TAKSI, PRIMATOR, HENKEL, VERMOP, KARCHER, SPONTEX, kurios yra įvertintos ekologiniu ISO14001 standartu.

Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Yra nustatytas darbų kainininkas atskiroms paslaugoms. Tačiau kiekvienas klientas turi individualių poreikių, todėl, atsižvelgiant į juos, taikoma atitinkama skaičiavimo sistema. Nereikia pamiršti, kad pas mus yra lanksti nuolaidų sistema.

Geriausi pasiūlymai  

2009-07-12

Pasirašius nuolatinio patalpų valymo sutartį- pirmą mėnesį valysime su 50% nuolaida!

2009-07-12

Tik šį mėnesį

UAB "Švaros piramidė", © 2010